Немає в наявності
76 грн.
Доставка
- Самовивіз
- Нова пошта (по Україні)
- Кур'єр Нової пошти
- Власна логістика (кур'єр в 30-км зонів від магазину)
Оплата
- Готівкою (при отриманні товару)
- Накладений платіж
- Оплата online (Visa/MasterCard)
- Безготівковий рахунок (з ПДВ)
Гарантії
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару
Характеристики:
(Дивитись усі)
Вид набору
Однакові
Довжина загальна, мм
25
Кількість в упаковці, шт
2
Розмір біти
40
Тип біти
TX
Тип хвостовика
1/4, Шестигранний
Опис
Опис біти для шуруповерта Extra Hard BOSCH 2608522015
Шукаєте надійний інструмент для роботи з різними матеріалами? Біта Extra Hard від BOSCH - це саме те, що вам потрібно. Вона поєднує в собі міцність і функціональність, що робить її ідеальним вибором для будь-якого майстра.
Матеріал та обробка
Біта виготовлена з модифікованої сталі S2, що забезпечує високу міцність і довговічність. Завдяки оптимізованому процесу термічної обробки, вона відмінно витримує значні навантаження.
Конструкція та ефективність
- Конічна торсіонна зона: ефективно гасить вібрації і крутний момент, що полегшує процес загвинчування.
- Універсальний хвостовик: зовнішній шестигранний хвостовик 1/4 дюйма підходить для використання з дрилями-шуруповертами.
Технічні характеристики
- Тип: T40H
- Довжина: 25 мм
Біта Extra Hard від BOSCH - це надійний інструмент, який стане вашим незамінним помічником у будь-яких проектах. Її універсальність і довговічність забезпечують високу ефективність, роблячи вашу роботу швидкою та безпечною.
Комплектація
Характеристики
Основні характеристики
Вид набору
Однакові
Довжина загальна, мм
25
Кількість в упаковці, шт
2
Розмір біти
40
Тип біти
TX
Тип хвостовика
1/4, Шестигранний

2 біти Extra Hard 25 мм T40H (Security-Torx) (2608522015)
76 грн.